این تشک از نوع تمام فوم و بدون فنر میباشد. در این مدل سیستم فنر جای خود را به فوم لاتکس و مموری فوم واگذار کرده است. در سیستم تشک های فنری هنگامی که به فنر نیرو وارد میشود این نیرو در هنگام خواب به صورت نا خود آگاه نیروی عکس العملی به مهره های ستون فقرات وارد میکند، اما در تکنولوژی تمام فوم نیروی وارد شده خنثی میگردد و به مهره های ستون فقرات هیچ فشاری وارد نمیشود به همین علت هنگام خواب آلودگی احساس سبکی و کم وزنی به انسان دست میدهد.

لایه ها: در هر دو قسمت این تشک لایه ای 6 سانتی متری از جنس مموری فوم تعبیه گردیده است که این فوم گودی پشت کمر و گردن را پوشش داده و فشار بکلی از ستون فقرات حذف می کند. سیستم تهویه هوای این تشک بصورت 3D BORDER میباشد یعنی سرتاسر تشک کانال کشی هوا صورت گرفته است که باعث ایجاد جریان هوایی میگردد.

پارچه تشک دارای دوخت جامپی می باشد که این دوخت جامپی از فشار آوردن به لایه های زیری جلوگیری کرده و طول عمر تشک را افزایش می دهد. الیاف به کار رفته در این تشک ترکیبی از سه نوع نخ کتان، بامبو و نقره ای میباشد. نخ کتان ویژگی فصلی بودن را به تشک میدهد. نخ بامبو خاصیت گند زدایی و ضد میکروب بودن را فراهم میکند و نخ نقره بکار رفته، الکتریسیته ساکن بدن را خنثی کرده و استرس و هیجان هنگام خواب را از بین میبرد. در الیاف این تشک یون هایی بکار رفته است که یون های مضر و آسیب رسان به بدن را خنثی کرده و خواب لذت بخش را فراهم می آورد.

ارتفاع تشک 30 سانتی متر دارای 20 سال گارنتی کالا


 • تشک تمام طبی ارتوپدیک
 • تهیه شده از فوم پیشرفته با دانسیته ۴۰ به عنوان هسته اصلی تشک
 • استفاده از مموری فوم با دانسیته بالا
 • دارای رویه اسپان باند جهت محافظت از هسته اصلی تشک
 • دارای رویه تقره ای با بافت تراکم بالا
 • دارای خاصیت تابستانه زمستانه در پارچه رویه تشک
 • دارای سیستم تهویه هوایی 3D Boarder در دور تا دور تشک
 • دارای ۲۰ سال گارانتی
 • در پنج سایز (۹۰* ۲۰۰) (۱۲۰*۲۰۰) (۱۴۰*۲۰۰) (۱۶۰*۲۰۰) (۱۸۰*۲۰۰)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تشک داتیس مدل-ویچ کرافت

 • تولیدکننده: داتیس
 • مدل کالا: 547-9009
 • موجودی: در انبار

گزینه های موجود


تعداد بازدید: 2720

کالاهای مرتبط

تشک داتیس مدل-ویسکو فوم

تشک داتیس مدل-ویسکو فوم

این تشک از نوع تمام طبی فول ارتوپدیک بدون فنر می‌باشد . در این تشک سیستم فنر به طور کامل حذف شده و جای خود را به فوم واگذار کرده است .در این تشک فوم ا..

تشک داتیس مدل-ویچ کرافت

تشک داتیس مدل-ویچ کرافت

این تشک از نوع تمام فوم و بدون فنر میباشد. در این مدل سیستم فنر جای خود را به فوم لاتکس و مموری فوم واگذار کرده است. در سیستم تشک های فنری هنگامی که ب..

تشک داتیس مدل-لیما فورد

تشک داتیس مدل-لیما فورد

این تشک از نوع تمام فوم و بدون فنر می‌باشد ، در این مدل سیستم فنر جای خود را به فوم لاتکس و مموری فوم واگذار کرده است . در سیستم تشک های فنری هنگ..

تشک داتیس مدل-آلپا کا

تشک داتیس مدل-آلپا کا

 برای کسب اطلاعات بیشتر برروی تب "خصوصیات" کلیک فرمایید....

تشک داتیس مدل-سریر

تشک داتیس مدل-سریر

این تشک از نوع فنری نرم میباشد در این تشک از فنر اس ال بونل ترکیبی به قطر ۱.۴ استفاده شده است و در دو طرف آن اسفج با دانسیته ۱۵ به قطر ۱.۵ سانت قرار گ..

تشک داتیس مدل-میسافیر

تشک داتیس مدل-میسافیر

این تشک از نوع فنری نرم میباشد که در آن از فنر اس ال بونل ترکیبی به قطر ۱.۴ استفاده شده است که در بین فنرها فوم پلی اتیلن تزرق شده که باعث افزایش طول ..

تعداد بازدید: 2720

تشک داتیس مدل-مانیلا

تشک داتیس مدل-مانیلا

این تشک از نوع تمام طبی نرم بوده و مابین فنرها اسفنج با دانسیته (۲۰ کیلوگرم بر متر مربع) پر شده است.لایه ها: در این تشک لایه ای به نام ترموفلت به کار ..

تشک داتیس مدل-آلتین

تشک داتیس مدل-آلتین

این تشک از نوع تمام طبی با تکنولوژی منفصل بوده که در آن فنر به قطر 2/2 مورد استفاده قرار گرفته است و در دو طرف تشک 4 سانت اسفنج با دانسیته 20 مورد است..

تشک داتیس مدل-مویا مدیکال

تشک داتیس مدل-مویا مدیکال

این تشک از نوع تمام طبی کاملاً سفت و فشرده بوده و در آن اسفنج با دانسیته ۴۰ (کیلوگرم بر مترمربع) بکار رفته است.لایه ها: در این تشک لایه ای به نام ترمو..

تشک داتیس مدل-بانجو پدد

تشک داتیس مدل-بانجو پدد

این تشک از نوع تمام طبی ارتوپدیک بوده و فنر به کار رفته در آن به قطر ۲/۲ میلیمتر از نوع SL میباشد. همچنین مابین فنرها فوم پلی اتیلن و اسفنج با دانسیته..

تشک داتیس مدل-امپریال

تشک داتیس مدل-امپریال

این تشک از نوع تمام طبی ارتوپدیک بوده و فنر به کار رفته در آن به قطر ۲.۴ میلیمتر از جنس فنر ترکیبی تقویت شده مخصوص افراد سنگین وزن می‌باشد و در دو طرف..

تعداد بازدید: 2720

تشک داتیس مدل- مارگاریتا

تشک داتیس مدل- مارگاریتا

ین تشک از نوع تمام طبی ارتوپدیک First Class بوده و با تکنولوژی جدید منفصل به عنوان هسته مرکزی و پد انعطاف پذیر بر روی تشک باعث پوشش دهی کامل عضلات بدن..

تعداد بازدید: 2720

تشک داتیس مدل-رابون

تشک داتیس مدل-رابون

این تشک از نوع تمام طبی ارتوپدیک نرم میباشد که با تکنولوژی فنر مقاوم ۲.۴ تولید گردیده و در این تشک دو پد در دو طرف تشک تعبیه گردیده که یک پد از جنس ال..

تشک داتیس مدل-مارتلاتو

تشک داتیس مدل-مارتلاتو

این تشک از نوع تمام طبی فول ارتوپدیک بوده و با تکنولوژی فنر تقویت شده ۲.۴ میلیمتر ساخته شده و در دو طرف این تشک پد از جنس فوم فشرده انعطاف پذیر قرار گ..

برچسب ها: تشک داتیس مدل-ویچ کرافت